KLIMATIZACE A AUTOKLIMATIZACE

Zajistěte, aby vaše autoklimatizace pracovala bezchybně po celý rok díky naší roční kontrole, servisu a doplnění chladicí médium. Vše rychle a efektivně vyřešíme přímo v naší provozovně.

Zajistěte si pohodlí v každém ročním období s naší klimatizací, kterou vám dodáme s péčí od A do Z. Na nás se můžete spolehnout pro bezproblémový a efektivní provoz vaší klimatizace.

MONTÁŽ A DODÁVKY

Než přistoupíme k instalaci, pečlivě prozkoumáme vámi vybrané prostory, abychom zajistili optimální výběr, správný výpočet výkonu pro danou jednotku a umístění klimatizačního systému. Stejně jako správné vedení potrubí mezi vnější a vnitřní jednotkou.

Pro správnou montáž klimatizační jednotky je klíčová odbornost a profesionalita – a právě to nabízíme.

ÚDRŽBA A SERVIS

Aby vaše klimatizační jednotka správně fungovala a vydržela co nejdéle, je klíčové ji pravidelně servisovat a kontrolovat.

Doporučujeme alespoň jednou ročně provést údržbu, včetně kontroly chladicí kapaliny a chemického čištění vnitřní i vnější jednotky, aby nedocházelo k množení plísní a bakterií a nesnižoval se výkon zařízení. Naši odborníci vám zajistí profesionální servis a péči.

REVIZE

Pro klimatizační jednotky s vyšším obsahem chladícího média vyžadující pravidelné kontroly úniku, nabízíme certifikované revize schválené ministerstvem životního prostředí.

Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si termín pro kontrolu vašich zařízení.