Chladničky, mrazničky

24 hodin denně

Jsme tu pro vás 24 hodin denně. Zavolejte nám na číslo: 602 350 920

Prodej

Přemýšlíte nad koupí nové nebo bazarové chladničky? Rádi vám s výběrem poradíme a to z pohodlí vašeho domova.

Opravy/Výměny

Vaše zařízení je u nás v dobrých rukou. Na opravy a případné výměny jsme odborníci.

Philco
AEG
Beko
Bosch
Electrolux
Liebherr
Miele
Samsung
Siemens
Whirlpool
Zanussi
Daewoo

Opravy a výměny

Opravy/výměny kompresoru

Opravy/výměny kompresoru

Vaše chladnička nebo mrazák najednou nechladí… Na vině může být porouchaný kompresor. Dobrá zpráva je, že kompresor můžeme vyměnit a vaše zařízení poběží jako nové. Výměnu je možné provést v naší dílně nebo přímo u vás doma.

Nastavení chladících zařízení

Opravy/výměny termostatu

Správnou teplotu v chladničce a mrazničce hlídá mechanický, nebo elektronický termostat nebo elektronický termostat. Správné nastavení teplot v chladícím zařízení má zásadní vliv na kvalitu skladovaných potravin a zároveň ovlivňuje spotřebu elektrické energie. Když se termostat porouchá, přicházíme na řadu my.

Opravy čidel

Opravy čidel

U moderních chladících zařízení ovládaných elektronikou dochází občas k poruše čidel, která dále předávají informaci o teplotě v chladicím zařízení. K posouzení správné funkce čidel a jejich výměně je vždy potřeba kvalifikovaný pracovník. Jako jsme my.

Oprava těsnění

Výměny těsnění dveří

Dveře chladicích zařízení jsou osazeny gumovým magnetickým těsněním, které zaručuje dovření a těsnost dveří chladničky a mrazničky. Při netěsnosti tohoto zařízení se může vytvářet nadměrná námraza a zvyšuje se spotřeba elektrické energie na provoz zařízení. 
O výměnu těsnění dveří se vám postaráme, ať vaše zařízení zase běží, jak má.

Opravy vadných topných těles

Opravy vadných topných těles

U moderních chladniček s funkcí No Frost je odmrazení výparníku zajištěno topným tělesem, jehož činnost je hlídána odtávací sondou. Při poruše tohoto tělesa dochází k hromadění námrazy na výparníku a ventilátor, který tento výparník neustále profukuje, nedopraví mražený vzduch do potřebného prostoru chladničky a mrazničky. Výměna topného tělesa je velmi odborná práce, se kterou máme mnohé zkušenosti.

Opravy ucpaných odtokových trubic u výparníků

Opravy ucpaných odtokových trubic u výparníků

Ucpané odtokové trubky představují velký problém, který může výrazně zkrátit životnost vašeho chladicího zařízení. Nenechte je náhodě a domluvte si s námi kontrolu vaší chladničky či mrazničky, abychom této komplikaci předešli. Na čištění a zprůchodnění odtoku kondenzátu jsme odborníci.

Poptávkový formulář