Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla jsou v dnešní době oblíbený zdroj vytápění a teplé užitkové vody.
Tepelné čerpadlo je třeba na daný objekt správně navrhnout.

Montáž a dodávky

S ohledem na ekonomický provoz (ekonomické vytápění) vašeho domu je vhodnější použít tepelné čerpadlo na místo klasického elektrokotle. S rostoucí cenou plynu a dalších komodit je vhodné také uvažovat o montáži tepelného čerpadla. Tepelná čerpadla dodáváme a zároveň montujeme dle přání zákazníka. Zákazníkům radíme mít v domě vždy jeden záložní zdroj vytápění (např. kamna na dřevo, plynový kotel apod.).

Údržba a servis

Pro správnou funkci, chod a životnost tepelného čerpadla, je vhodné o tepelné čerpadlo pečovat, odborně ho ošetřovat a kontrolovat funkci a stav chladicí kapaliny v systému. Tepelné čerpadlo, jakožto každé jiné chladící zařízení, potřebuje pravidelnou údržbu a servis v intervalu zhruba jednou ročně dle podmínek umístění tepelného čerpadla. Údržbu a servis vašeho tepelného čerpadla vám rádi odborně a profesionálně zajistíme.

Revize

U tepelných čerpadel s větším objemem chladícího média, spadajícího do režimu regulovaných látek, je nutné, dle zákona, provádět revize na únik tohoto chladiva. Náš servis je certifikovaný Ministerstvem životního prostředí k provádění těchto revizí.

Poptávkový formulář