Klimatizace a autoklimatizace

Dodávky a montáž

Montáž klimatizační jednotky vyžaduje odbornost a profesionalitu realizační firmy jako je ta naše – před dodáním a montáží klimatizace je nezbytné vidět prostory, které chce zákazník klimatizovat z důvodu správného navržení, jak klimatizace, tak trasy pro CU potrubí, které propojuje venkovní a vnitřní jednotku klimatizace. Dále se nesmí zapomenout na fakt, že klimatizace, která chladí, produkuje kondenzát, který je nutné někam odvést.

Údržba a servis

Pro správnou funkci, chod a životnost klimatizační jednotky, je vhodné o klimatizaci pečovat, odborně ji ošetřovat a kontrolovat funkci a stav chladicí kapaliny v systému. Klimatizace potřebuje pravidelnou údržbu a servis v intervalu zhruba jednou ročně. Dále je třeba chemicky čistit vnitřní jednotku klimatizace a zajistit, aby se v ní nemnožily plísně a škodlivé bakterie. Údržbu a servis vaší klimatizace vám odborně a profesionálně zajistíme.

Revize

U klimatizačních jednotek s větším objemem chladícího média, spadajícího do režimu regulovaných látek, je nutné provádět revize na únik tohoto chladiva. Náš servis je certifikovaný Ministerstvem životního prostředí k provádění těchto revizí – ozvěte se a domluvte si termín revize svých zařízení.

Daikin
Juka
Mitsubishi
Nordline
Acond
TEFCOLD
Toshiba
Sinclair
Autoklimatizace

Autoklimatizace

Moderní vozy jsou dnes již vybaveny autoklimatizací. Pro její správný chod je bezpodmínečně nutné provádět pravidelnou údržbu a servis. 
Údržba, servis a kontrola množství chladicí kapaliny v autoklimatizaci by se měla provádět jednou ročně. Tuto službu provádíme našim zákazníkům v naší provozovně.

Klimatizace

Klimatizace

Se změnou klimatu a vzrůstající průměrnou teplotou jsou stále více v oblibě klimatizační zařízení, která ve vašem domě, kanceláři a dalších prostorách zajistí správný komfort teploty a vlhkosti okolního vzduchu. Moderní klimatizace jsou výrobci těchto zařízení konstruované tak, aby mohly chladit, topit, ventilovat a odvlhčovat.

Poptávkový formulář